Hebrew English French German Italian Russian Spanish

חדשות ועדכונים לקבוצה

מפגש של קבוצת התמיכה יתקיים ביום ראשון, 17 ספטמבר 2017, בין השעות 17:00-19:00 במשרדי חברת PERIGGO - רחוב הלח"י 21 בני ברק (סמוך לקניון איילון ברמת-גן).

יש לעבור דרך השומר שיושב בכניסה לבניין או להגיע למעלית מהצד הימני של המבנה (צמוד לקמחי תאורה).

בתכנית

17:00-17:30 - התכנסות ​

17:30 - פתיחה - חן רוזנברג

17:40 - הרצאתו של אלדד גרפונקל, חולה CIDP, איש שיווק, יזם ויועץ אסטרטגי על ניהול המחלה.

18:30 - שאלות ושיח פתוח

19:30 - סיום

בכל שאלה או צורך ניתן לפנות לחן, קובי או תמר או באמצעות הפורומים - פרטים באתר.

 

 

הרשמה לניוזלטר

אבקש לקבל מחקרים, מאמרים ועדכונים אודות המחלהסרט וידאו: המסע של קית'

סרט מתאר את ההחלמה והשיקום של קית' מארצות הברית. לצפייה במסך גדול לחץ כאן

ספרים מומלציםDesigned by:
SiteGround web hosting Joomla Templates

המגפה האוטואימונית


gbs book

בספר פורץ דרך זה, מספרת לנו העיתונאית החוקרת דונה ג`קסון נקאזאווה, על מסעה האישי הקשה, כחולה במחלה אוטואימונית. היא חושפת בפנינו את המגפה ההולכת ומתפשטת של המחלות האוטואימוניות אשר פוגעת במיליוני אנשים בעולם, במטרה לגלות מה ניתן לעשות כדי לעצור אותה. 

מספרי החולים במחלה מדהימים בהיקפם: בארה"ב, מספרם של החולים במחלות אוטואימוניות כפול ממספרם של חולי הסרטן. כמעט כל אחד מאתנו מכיר מישהו שחייו השתנו לתמיד בגלל מחלה כרונית מסתורית, כמו לופוס, מחלת קרוהן, סוכרת מסוג 1 או דלקת מפרקים שגרונית. במחלות אלו, הגוף פותח ב"אש ידידותית" כלפי עצמו בשעה שהוא מנסה להגן על עצמו מפני וירוסים, חיידקים ופולשים זרים אחרים. הגוף מזהה בטעות את רקמותיו הבריאות שלו כאילו היו גורם זר ומתקיף אותן.

ספר זה הוא הראשון מסוגו החושף את המשבר הרפואי ההולך ומתעצם של המחלות האוטואימוניות, המאיים להפוך למגפה בקנה מידה עולמי. הוא מהווה צו קריאה לכולנו, כיוון שכל אחד מאתנו חשוף היום לגורמי הסיכון של המחלה.

מחברת הספר לוקחת אותנו לסיור במעבדות המדעיות הנחשבות ביותר בעולם, כדי להראות לנו כיצד מתכות כבדות, רעלים, חומרי הדברה, וירוסים וחומרים כימיים המצויים במזון שאנו צורכים, זורעים הרס במערכת החיסון שלנו ומובילים לעלייה חדה ומפחידה בשכיחותן של המחלות האוטואימוניות.

המחברת מתארת בלשון חיה וקולחת את סיפוריהם של החולים במחלות האוטואימוניות, הממחישים את המחיר הכבד שהמגפה הסמויה הזו גובה מאתנו. היא מציגה בפנינו עדויות אישיות נוגעות ללב, שמגובות בממצאים מדעיים אמינים חדשניים, פרי עבודתם של חוקרים ומדענים במרכזי המחקר המובילים כיום בעולם, כולל אוניברסיטת הרווארד, בית החולים ג`ון הופקינס ומכוני הבריאות הלאומיים של ארה"ב.

הספר חושף מידע על קרוב למאה מחלות אוטואימוניות, שבמקרים רבים, עלולות גם להיות קטלניות. הוא בוחן את הגורמים האפשריים למחלות האוטואימוניות, כמו גם את האפשרויות הטיפוליות המתקדמות ביותר, כפי שעולות מתוך המחקרים המדעיים האחרונים.

הספר מעניק לנו עצות מעשיות אודות הדרך שבה ניתן להגן על מערכת החיסון ולהפחית את הסיכון לפתח מחלה אוטואימונית בעתיד.

על מחברת הספר

דונה ג`קסון נקאזאווה היא חוקרת ידועה מארה"ב, סופרת ומרצה המתמחה בנושאי בריאות. ספר זה הוא פרי מסע של התמודדות אישית ארוכה וקשה שלה עם המחלה האוטואימונית הידועה כתסמונת גיליאן-בארה. כתובת אתר האינטרנט שלה היא: www.autoimmuneepidemic.com.

חזרה לדף הבית

 

ברוכים הבאים

הגעתם לאתר  הרשמי של קבוצת התמיכה בישראל לחולי GBS ו CIDP. האתר מהווה מענה לאלו שאובחנו כסובלים מתסמיני המחלה, לחולים ועבור משפחות התומכות בחולים.

הערה חשובה: המידע באתר ו/או המענה דרך הפורום אינו מחליף בדיקה רפואית מוסמכת ואינו מהווה "אבחנה רפואית" אלא מהווה מקום להתייעצות, החלפת דעות, שיתוף במידע וקבלת סיוע ומשוב מגולשים בעלי עניין זהה במחלה והשלכותיה.

כמה מבקרים כעת באתר

יש באתר 46 אורחים מחוברים